Update teamindeling seizoen 2018/2019

Onderstaand de teamindeling voor het seizoen 2018-2019. De indeling is tot stand gekomen conform het beleid selectie en teamindeling VV Helpman jeugd zoals is na te lezen op de site.
MO19-1
Karstens, Callista
Suludere, Beyza
Groot, Noelle de
Koning, Marjolijn de
Koning, Carolien de
Roossien, Selma
Steenge, Anna
Boezerooij, Rosan
Franssen, Rosanna
Hoppenbrouwers, Marijn
Kremer, Florianne
Drunen, Anniek van
Woude, Jildou van der
Zuiderhoek, Noortje
Lanting, Nynke Mare
Brouwer, Dewi
MO19-2
Kroot, Lidewei
Vlug, Noor
Vries, Noah de
Karwowski, Anouk
Moorman, Marieke
Wilgen, Roos van
Varone, Elena
Jonkman, Marijn
Jong, Maaike de
Jochems, Elza
Vrouenraets, Eline
Maring, Anne
Pikkemaat, Anna
Kingma, Hannah
MO17-1
Pijl, Eline
Helmantel, Manon
Bronkema, Kim
Hassert, Sterre
Wiggers, Zoë
Schelvis, Amerins
Teune, Juul
Kruijer, Semmie
Schrama, Maritt
Bronsema, Roos
Nieuwland, Emily
Pronk, Minke
Weij, Iemke van der
Moorman, Judith
MO17-2
Hoeboer, Celine
Sarkar, Prerna
Eleveld, Myrthe Mae
Hermes, Hannah
Hoekzema, Ilse
Steeg, Ifra van de
Vries, Jade de
Roig Kuhn, Amalia
Puttman, Lynn
Lindeboom, Hanna
Haan, Willemijn de
Schijf, Cato
May, Nadine
Elzer, Joska
JO19-1
Popken, Tonnes
Rudolphy, Stan
Hermes, Tom
Meijer, Sieb
Postema, Kai
Janssen, Ruben
Rondhuis, Berend
Aalderen, Daan van
Seuren, Rik
Speulman, Finn
Sedoc, Donovan
Miedema, Jorn
Stoffer, Micha
Kuiper, Jasper
Ploeg, Youri van der
Driessen, Pim
Roig Kuan, Rinse
Bus, Wieger
JO19-2
Biemans, Hannah
Helal, Fafa
Maring, Stefan
Bijl, Sander
Kamstra, Tom
Loenen, Luca van
Westerink, Dillan
Dol, Thomas
Wit, Tom de
Vertegaal, Isaak
In ‘t Veld, Ruben
Toelichting JO19: er zullen nog een aantal spelers afvallen bij de JO19-1. Deze spelers worden toegevoegd aan de JO19-2.
JO17-1
Hoppenbrouwers, Ivar
Romgens, Erik
Pronk, Rune
Sanders, Tim
Boekema, Mike
Weegenaar, Gertjan
Macbean, Jamie
Marchie Sarvaas, Sophia du
Bergs, Morris
Kornelis, Dale
Keun, Stella
Van Wieringen, Tomas
Buursma, Meltem
Berends, Jurrian
Baas, Kai
JO17-2
Donderen, Jesse van
Hooft, Roman
Adema, Tim
Geerdes, Matthijs
Carela, Anthony
Neziri, Ardit
Alhomsi, Ghadir
Hadders, Wim
Altabbakh, Mohammed
Horst, Steinar
Schoenmaker, Marg
Nap, Willem
Bles, Ties van der
Dijkema, Jasper
Tienstra, Felix
JO17-3
Cako, Thomas
Saathof, Titus
Mustafa, Daniel
Folkers, Tom
Katen, Robin ten
Giesbert, Jesse
Meijer, Pepijn
Vogelzang, Tibbe
Lasonder, Sam
Kremer, Rein
Klein Goldewijk, Sam
Reilink, Jesse
Dusseldorp, Skip
Sleijfer, Mink
Dih, Mustafa
JO17-4
Adamidris, Nour
Lenthe, Jewanne van
Oei, Robert Yan
Boersma, Ben
Smeltekop, Willem
Althof, Mats
Kemler, Olivier
Til, David van der
Hoekstra, Jesper
Hazenberg, Terrence
Outhuis, Justus
Kolvoort, Manno
Meulen, Sjoerd van de
JO15-1
Rudolphy, Huub
Massen, Lars
Berge, Sem ten
Van der Ploeg, Bram
Oorburg, Sil
Sturge, Wilem
Wolthuis, Kaj
Boer, Duco de
Pesiwarissa, Danelso
Brug, Wen van
Keun, Mathijs
Haas, Roos de
Wijngaarden, Milan van
Berends, Marniek
Niehof, Olivier
JO15-2
Pijlman, Sander
Wolf, Meike de
Boekaar, Abel
Schulting, Wytze
Schulting, Bram
Oudman, Annewil
Topelen, Tygo
Franke, Tristan
Mollema, Jace
Hurenkamp, Rik
Agyemang, Amma
Westerhoff, Dominique
Nijmeijer, Bram
Koenders, Rutger
Geuken Smit, Fabio
JO15-3
Waalkens, Thomas
Delnoye, Wietze
Dijkema, Huub
Woudenberg, Danny van
Schouten, Hugo
Jongepier, Ibbe
De Vries, Floris
Dijkstra, Noa
Dok, Carmen van
Asschert, Fimme
Haima, Tycho
Bouman, Keanu
Verpaalen, Thome
Glas, Marek van der
Lamers, Kes
Pilia, Giordano
Toelichting JO15: er is lang getracht om tot een team te komen met eerstejaars JO15 spelers en deze eventueel in te schrijven in een JO14 competitie. Na lang wikken en wegen blijkt dat niet alle randvoorwaarden aanwezig zijn om op deze manier tot twee evenwichtige teams te komen. De teamindeling zoals deze hier nu staat vermeld is tot stand gekomen conform het beleid selectie en teamindeling VV Helpman jeugd.
JO13-1
Geuken Smit, Maria Paula
Terpstra, Sam
Veenboer, Lars
Gutierrez, Tomas
Hoving, Bart
Stuijvenberg, Marnix van
Lubbers, Nick
Pronk, Ivar
Zee, Mart van der
Mosterman, Lucas
Saaltink, Sebastiaan
Kruijff, Otto
Laan, Tijn van der
Holt, Wessel
JO13-2
Dijk, Lotte van
Haar, Julian van der
Jonge, Dennis de
Nooteboom, Jeroen
Streumer, Oscar
Ridderstap, Jamaro
Bremer, Tobiasz
Boonstra, Soleil
Reilink, Mart
Weerd, Ruben van der
Outhuis, Renger
Haima, Hidde
Bouman, Sade
Oosterwold, Ellen
JO13-3
Erumban, Adish
Buijze, Thijs
Denison, Jack
Baehre, Leo
Bakker, Dieuwer
Olinga, Manuel
Meer, Essam van der
Kemler, Maxime
Kemler, Tristan
Middel, Jochem
Tricht, Leon van
Takes, Luka
Gun, Melih
Wijnholds, Roef
JO12-1
Timmermans, Luca
Slijfer, Sen
Witt, Luke de
Nijmeijer, Nadine
Buning, Dilan
Cock, Niels
Vries, Thijs de
Hoving, Gijs
Werkhoven-Nijenhuis, Constance
Pijlman, Friso
JO12-2
Helder, David
Elting, Bresker
Borgers, Bram
Veldstra, Pieter
Donderen, Ties van
Kuipers, Olke
Tromp, Tobias
Steeg, Nick van de
Kerstholt, Boris
JO12-3
Dijkstra, Lisan
Althuis, Luka
Vries, Elva de
Houten, Vester van
Oudman, Wille
Bakker, Faye
Kemkers, Thies
Huisken, Tyger
Adelmeijer, Ingmar
Hulzen, Kobus Jan van
JO12-4
Bakker, Lisa
Souisa, Romee
Huizing, Fenna
Bergs, Demi
Naberman, Iris
Hoekstra, Ilse
Brouwer, Valerie
Tanja, Hanne
Tawaang, Yara
Dok, Diede van
JO12-5
Wieringa, Marcel
Bakker, Karsten
Woest, Sophia
Hofhuis, Jort
Lubbers, Jens
Buijze, Madelaine
Hafstad, Niclas
Koerts, Anouk
Catain, Joaquin
Toelichting JO12: de JO12-4 is het komende seizoen een uitsluitend meidenteam. Dit strookt niet met ons beleid om jongens en meiden tot de JO15 gemengd te laten voetballen. Het grote aantal meiden in deze leeftijdscategorie maakt dat we (in principe alleen) dit seizoen een uitzondering maken op onze regel.
JO11-1
Withoff, Daniel
Kuppers, Siem
Kruijff, Alexa
Toornvliet, Pim
Betten, Hidde
Doef, Imre van der
Meisberger, Ole
Kuipers, Pelle
Streumer, Max
Renes, Eise
JO11-2
Melenhorst, Olivier
Ritsema, Alvaro
Visser, Elias
Berkhemer, Joep
Ruddijs, Roemer
Veenboer, Niels
Weegenaar, Joris
Lockhorn, Boaz
Plas, Casper
Schoneveld, Steijn
JO11-3
Bochove, Sven van
Boersma, Jorrit
Popma, Pepijn
Sluis, Florien van der
Hulshof, Idjaz
Terpstra, Femke
Staalsmid, Elise
Vondeling, Liza
Lode, Ivan
JO10-1
Aalfs, Levi
Veen, Ole van der
Muller, Floris
Bosker, Ward
Veen, Milan van der
Schuttrups, Frank
Bakker, Felix
Lycklama a Nijenholt, Otto
JO10-2
Mak, Melle
Uiterwijk Winkel, Lent
Steege, Tristan ter
Steege, David ter
Houten, Symen van
Werkhoven-Nijenhuis, Mels
Heida, Ids
Heida, Jelle
Arling, Ben
JO10-3
Hofman, Mees
Bakker, Tijs
Popma, Raya
Sollie, Twan
Bergstra, Jens
Hubers, Tijn
Haverdings, Koen
Mannes, Timo
Hoving, Marick
JO10-4
Haan, Felix
Buitenwerf, Jirmeja
Visscher, Lewis
Brouwer, Daan
Pel, Julian
Kamman, Roan
Hadderingh, Wolf
JO10-5
Boer, Kai de
Kooi, Quinta van der
Bies, Koen
Altenburg, Joppe
Lubbers, Ties
Pol, Olivier
Buining, Youri
Melenhorst, Benjamin
JO9-1
Ruddijs, Viggo
Stark, Simon
Martino, Luca
Hofman, Stan
Beuker, Mark
Bekkers, Tim
Bakker, Cas
Jong, Tom de
JO9-2
Kruijff, Eelco
Dirks, Sam
Schmaal, Daan
Sieling, Hugo
Ballegooijer, Joris van
Vogelzang, Bram
Poog, Demy
Bouma, Yorick
JO9-3
Chernyshova, Gelija
Kooistra, Kasper
Kailola, Dax
Haandrikman, Noah
Wentink, Vic
Lode, Lynn
Bochove, Twan van
Visser, Joas
JO9-4
Damen, Stijn
Souisa, Gio
Vos, Roos
Kuipers, Venne
Renes, Teije
Wieren, Mike van
Riemsma, Fedde
Koops, David
JO9-5
Sahureka, Selan
Pijl, Rient
Jong, Else de
Meesters, Luuk
Meindersma, Dim
Buikema, Thijs
Bergstra, Niels
Lycklama a Nijeholt, Ivar
JO8-1
Nijkamp, Lieuwe
Kooijman, Kairo
Withoff, Luka
Steege, Sven ter
Tjong-Ayong, Mikay
Raangs, Jiahao
Bloem, Finn
Berends, Sem
JO8-2
Garben, Merijn
Smit, Hugo
Warnholz, Rens
Haan, Alex
Houwen, Yannick van der
Buitenwerf, Elchanan
Schiphorst, Dies
Hofman, Jonas