Teamindeling Jeugd 2020/2021

Beste spelers, ouders, leiders en trainers,

Elk jaar staan de jeugdcoördinatoren en de technisch adviseur voor de opgave om een teamindeling te maken voor het nieuwe seizoen. Op zich is dat een stevige klus maar het werd dit jaar wel heel bijzonder door alle Corona-maatregelen. Want hoe deel je meer dan 420 jeugdspelers in die vanaf half maart niet meer mochten trainen en wedstrijden spelen? Gelukkig werden de maatregelen in mei enigszins versoepeld en konden we weer trainen. Hierdoor kregen we, samen met leiders en jeugdtrainers, weer enig zicht op onze jeugdspelers.

Bij vv Helpman kan iedereen op zijn of haar eigen niveau voetballen. Wij gaan er vanuit dat het voor iedereen het leukst is als je met medespelers en tegenstanders op hetzelfde niveau kunt voetballen. Tot en met JO 11 kan waar mogelijk nog rekening worden gehouden met de wensen van spelers en ouders t.a.v. vriendjes en vriendinnetjes. Met deze regels in de hand maar dit keer onder bijzondere omstandigheden zijn de coördinatoren, jeugdtrainers, leiders en de technisch adviseur hard aan de slag gegaan en zijn ze er wederom in geslaagd om een teamindeling te maken voor het seizoen 2020/2021.

Het jeugdbestuur en de technische commissie Jeugd zijn bijzonder trots op haar jeugdleden. Zij zijn het fundament van onze vereniging en vormen daarmee het kloppend blauw-witte hart van de Helpman-familie. Ouders, opa’s en oma’s en alle andere toeschouwers genieten elke zaterdag weer van de spelvreugde en de prestaties van onze jeugdleden. Ik hoop jullie dan ook allemaal weer te zien bij de start van het nieuwe voetbalseizoen.

Geniet van de zomervakantie en tot in september.

Namens het jeugdbestuur en de TC Jeugd,

Piet Dol

Interne Competitie
Volledige naam Team 20/21
1 Bakker, Tim Int. Comp.
2 Tom ter Steege Int. Comp
JO7
Volledige naam Team 20/21
1 Camara, Ceva JO7
2 Kaptein, Valentijn JO7
3 To, Sam JO7
4 Nabizada, Rafinabi JO7
5 Simme Hofman JO7
6 Bas Rijnaard JO7
7 Thomas Mellema JO7
8 Ameen Al Musawi JO7
JO8
Volledige naam Team 20/21
1 Brinkman, David JO8-1
2 Bekkers, Daan JO8-1
3 Sollie, Nijs JO8-1
4 Martino, Zenne JO8-1
5 Snijder, Seven JO8-1
6 Linsi, Temu JO8-1
7 Germs, Sara JO8-1
8 Marijn Berendsen JO8-1
1 Awasthi, Amitaansh JO8-2
2 Olthof, Ilse JO8-2
3 Wieren, Alec van JO8-2
4 Wittermans, Ede JO8-2
5 Eefting, Melle JO8-2
6 Tim Irwin JO8-2
7 Singh, Jasanhad JO8-2
8 Julia Inden JO8-2
1 Hoogendam, Dean JO8-3
2 Hoogeveen, Luuk JO8-3
3 Bomhof, Guus JO8-3
4 Beekman, Siem JO8-3
5 Verstraaten, Maxim JO8-3
6 Vos, Paul JO8-3
7 Groot, de Otto JO8-3
8 Laccarino, Alexandros JO8-3
JO8-4 Team in Wording*
1 Els, Jae’celine JO8-4
2 Pim de Groot JO8-4
3
4
5
6
7
8
*Op het moment dat dit team voldoende
spelers heeft wordt het ingschreven bij de KNVB
JO9
Volledige naam Team 20/21
1 Akpotor, Otis JO9-1
2 Boter, Julian JO9-1
3 Hollenbeek Brouwer, Liv JO9-1
4 Jong, Gijs de JO9-1
5 Aratuaman, Mads JO9-1
6 Vos, Hugo JO9-1
7 Buikema, Bram JO9-1
8 Kerdijk, Arun JO9-1
1 Koster, Olivier JO9-2
2 Wentink, Faas JO9-2
3 Genne, Vigo van JO9-2
4 Shalapinin, Adelar JO9-2
5 Bakker, Tom JO9-2
6 Berghuis, Oscar JO9-2
7 Elzinga, Wietse JO9-2
8 Postma, Koen JO9-2
1 Oostra, Benjamin JO9-3
2 Thom Postema JO9-3
3 Bram Essenburg JO9-3
4 Pelle Busscher JO9-3
5 Colin Luik JO9-3
6 Ettaouil-Gorter, Rayan Noah JO9-3
7 Gaspersz, Sem JO9-3
1 Graaf, Bruno de JO9-4
2 Lode, Noah JO9-4
3 Stienstra, Liam JO9-4
4 Boelens, Tom JO9-4
5 Jim Buurma JO9-4
6 Gencer, Bram JO9-4
7 Klok, Sem JO9-4
1 Dijkstra, Lena JO9-5
2 Groeneveld, Tobias JO9-5
3 Groot, Jelle de JO9-5
4 Hoving, Pepijn JO9-5
5 Zoelen, Jeppe van JO9-5
6 Visser, Julius JO9-5
7 Jagt, Sebastian JO9-5
8 Renkema, David JO9-5
JO10
Volledige naam Team 20/21
1 Teun de Meijer JO10-1
2 Franciska, Leyandro JO10-1
3 Nijkamp, Lieuwe JO10-1
4 Steege, Sven ter JO10-1
5 Bouma, Yorick JO10-1
6 Osip Adelmeijer JO10-1
7 Stan Postma JO10-1
8 Joshua Yazgonul JO10-1
1 Meindersma, Dim JO10-2
2 Lycklama a Nijeholt, Ivar JO10-2
3 Hofman, Jonas JO10-2
4 Bergstra, Niels JO10-2
5 Withoff, Luka JO10-2
6 Warnholz, Rens JO10-2
7 Poog, Demy JO10-2
8 Martijn, Sepp JO10-2
1 Houwen, Yannick van der JO10-3
2 Buitenwerf, Elchanan JO10-3
3 Rutgers, Floor JO10-3
4 Diederen, Nora JO10-3
5 Stam, Lilly JO10-3
6 Vlielander, Nienke JO10-3
7 To, Dan JO10-3
8 Afke Gijsberts JO10-3
1 Dussel, Daniel JO10-4
2 Hoek, Boaz van den JO10-4
3 Niemeijer, Milan JO10-4
4 Kairo Kooijman JO10-4
5 Smit, Noah JO10-4
6 Raangs, Jiahao JO10-4
7 Koops, David JO10-4
JO11
Volledige naam Team 20/21
1 Bakker, Cas JO11-1
2 Bekkers, Tim JO11-1
3 Beuker, Mark JO11-1
4 Hofman, Stan JO11-1
5 Jong, Tom de JO11-1
6 Ruddijs, Viggo JO11-1
7 Stark, Simon JO11-1
8 Buikema, Thijs JO11-1
9 Kruijff, Eelco JO11-1
10 Melenhorst, Benjamin JO11-1
1 Buining, Youri JO11-2
2 Schmaal, Daan JO11-2
3 Branbergen, Liam JO11-2
4 Meesters, Luuk JO11-2
5 Kuipers, Venne JO11-2
6 Ballegooijer, Joris van JO11-2
7 Vos, Roos JO11-2
8 Leunk, Willemijn JO11-2
9 Dirks, Sam JO11-2
1 Damen, Stijn JO11-3
2 Wieren, Mike van JO11-3
3 Wiltschut, Isis JO11-3
4 Jong, Else de JO11-3
5 Visser, Joas JO11-3
6 Kailola, Dax JO11-3
7 Haandrikman, Noah JO11-3
8 Kooistra, Kasper JO11-3
9 Maat, Kiki JO11-3
10 Wentink, Vic JO11-3
1 Alhasan, Mustafan JO11-4
2 Riemsma, Fedde JO11-4
3 Lode, Lynn JO11-4
4 Berghuis, Silke JO11-4
5 Cock, Britt JO11-4
6 Pijl, Rient JO11-4
7 Bijsma, Tess JO11-4
8 Souisa, Gio JO11-4
9 Bram Plantenga JO11-4
10 Maarten Bal JO11-4
JO13
Volledige naam Team 20/21
1 Nijmeijer, Nadine JO13-1
2 Kuppers, Siem JO13-1
3 Bosker, Ward JO13-1
4 Withoff, Daniel JO13-1
5 Toornvliet, Pim JO13-1
6 Werkhoven-Nijenhuis, Constance JO13-1
7 Kruijff, Alexa JO13-1
8 Schuttrups, Frank JO13-1
9 Heida, Jelle JO13-1
10 Heida, Ids JO13-1
11 Popma, Raya JO13-1
12 Bakker, Faye JO13-1
13 Ruddijs, Roemer JO13-1
14 Hofman, Mees JO13-1
1 Schmaal, Pim JO13-2
2 Veenboer, Niels JO13-2
3 Sluis, Florien van der JO13-2
4 Visser, Elias JO13-2
5 Renes, Eise JO13-2
6 Betten, Hidde JO13-2
7 Lycklama a Nijenholt, Otto JO13-2
8 Veen, Milan van der JO13-2
9 Steege, David ter JO13-2
10 Vries, Nonna JO13-2
11 Uiterwijk Winkel, Lent JO13-2
12 Djayden Visser JO13-2
13 Mathijs Bakker JO13-2
14 Lubbers, Jens JO13-2
15 Marijn Borgman JO13-2
1 Haan, Felix JO13-3
2 Joep Berkhemer JO13-3
3 Buitenwerf, Jirmeja JO13-3
4 Sollie, Twan JO13-3
5 Hubers, Tijn JO13-3
6 Steege, Tristan ter JO13-3
7 Mak, Melle JO13-3
8 Hoving, Marick JO13-3
9 Lubbers, Ties JO13-3
10 Weegenaar, Joris JO13-3
11 Werkhoven-Nijenhuis, Mels JO13-3
12 Arling, Ben JO13-3
13 Lars Egberts JO13-3
14 Kamman, Roan JO13-3
15 Frankruijter, Tom JO13-3
1 Altenburg, Joppe JO13-4
2 Otay, Anouar JO13-4
3 Otay, Nourian JO13-4
4 Haverdings, Koen JO13-4
5 Bakker, Tijs JO13-4
6 Mannes, Timo JO13-4
7 Pel, Julian JO13-4
8 Bergstra, Jens JO13-4
9 Hadderingh, Wolf JO13-4
10 Bies, Koen JO13-4
11 Wernekinck, Joep JO13-4
12 Kolvoort, Tove JO13-4
13 Boer, Kai de JO13-4
14 Jort Slijfer JO13-4
15 Duursma, Wolf JO13-4
1 Popma, Pepijn JO13-5
2 Terpstra, Femke JO13-5
3 Lode, Ivan JO13-5
4 Pol, Olivier JO13-5
5 Boersma, Jorrit JO13-5
6 Bal, Thomas JO13-5
7 Klevering, Myla JO13-5
8 Boonstra, Mike JO13-5
9 Huizenga, Kirsten JO13-5
10 Diepen, Roman van JO13-5
11 Krabbe, Wies JO13-5
12 Bruijn, Jasmijn de JO13-5
13 Inden, Joris JO13-5
14 Huismans, Ninthe JO13-5
15 Mulder, Lyenne JO13-5
16 Daniël Vleugel JO13-5
17 Yildau van den Berg JO13-5
JO14
Volledige naam Team 20/21
1 Lubbers, Nick JO14-1
2 Kerstholt, Boris JO14-1
3 Hoving, Gijs JO14-1
4 Vries, Thijs de JO14-1
5 Cock, Niels JO14-1
6 Kuipers, Olke JO14-1
7 Veldstra, Pieter JO14-1
8 Witt, Luke de JO14-1
9 Borgers, Bram JO14-1
10 Elting, Bresker JO14-1
11 Slijfer, Sen JO14-1
12 Haima, Hidde JO14-1
13 Richard Offers JO14-1
14 Jits de Jong JO14-1
15 Tromp, Tobias JO14-1
Donderen, Ties van Trainingslid
1 Steeg, Nick van de JO14-2
2 Adelmeijer, Ingmar JO14-2
3 Helder, David JO14-2
4 Bijsma, Sam JO14-2
5 Hafstad, Niclas JO14-2
6 Hulzen, Kobus Jan van JO14-2
7 Huisken, Tyger JO14-2
8 Bakker, Karsten JO14-2
9 Kemkers, Thies JO14-2
10 Oudman, Wille JO14-2
11 Heemskerk, Olivier JO14-2
12 Althuis, Luka JO14-2
13 Vries, Elva de JO14-2
14 Dijkstra, Lisan JO14-2
15 Wieringa, Marcel JO14-2
16 Klevering, Sylvie JO14-2
JO15
Volledige naam Team 20/21
1 Holt, Wessel JO15-1
2 Laan, Tijn van der JO15-1
3 Kruijff, Otto JO15-1
4 Saaltink, Sebastiaan JO15-1
5 Pronk, Ivar JO15-1
6 Stuijvenberg, Marnix van JO15-1
7 Hoving, Bart JO15-1
8 Gutierrez, Tomas JO15-1
9 Veenboer, Lars JO15-1
10 Terpstra, Sam JO15-1
11 Schulting, Wytze JO15-1
12 Geuken Smit, Maria Paula JO15-1
13 Buning, Dilan JO15-1
14 Timmermans, Luca JO15-1
15 Zee, Mart van der JO15-1
1 Outhuis, Renger JO15-2
2 Weerd, Ruben van der JO15-2
3 Reilink, Mart JO15-2
4 Bremer, Tobiasz JO15-2
5 Vilder, Bas de JO15-2
6 Inden, Thomas JO15-2
7 Kemler, Maxime JO15-2
8 Kemler, Tristan JO15-2
9 Olinga, Manuel JO15-2
10 Wijnholds, Roef JO15-2
11 Baehre, Leo JO15-2
12 Ridderstap, Jamaro JO15-2
13 Nooteboom, Jeroen JO15-2
14 Furkan Bolat JO15-2
15 Antonie Ermens JO15-2
16 Flor de Plaa JO15-2
MO15
Volledige naam Team 20/21
1 Raadt, Elin de MO15-1
2 Tanja, Hanne MO15-1
3 Brouwer, Valerie MO15-1
4 Hoekstra, Ilse MO15-1
5 Bergs, Demi MO15-1
6 Adelmeijer, Kes MO15-1
7 Naberman, Iris MO15-1
8 Souisa, Romee MO15-1
9 Bouman, Sade MO15-1
10 Oosterwold, Ellen MO15-1
11 Boonstra, Soleil MO15-1
12 Bakker, Lisa MO15-1
13 Evelien-Elise van der Laan MO15-1
14 Heleen Gijsberts MO15-1
15 Lynn Leegwater MO15-1
16 Jody Bergman MO15-1
JO17
Volledige naam Team 20/21
1 Bus, Minne JO17-1
2 Keun, Mathijs JO17-1
3 Mollema, Jace JO17-1
4 Staring, Hidde JO17-1
5 Boer, Duco de JO17-1
6 Berg, Ramon van den JO17-1
7 Wolthuis, Kaj JO17-1
8 Bommel, Milan van JO17-1
9 Sturge, Willem JO17-1
10 Oorburg, Sil JO17-1
11 Van der Ploeg, Bram JO17-1
12 Berge, Sem ten JO17-1
13 Danelso Pesiwarissa JO17-1
14 Hurenkamp, Rik JO17-1
15 Pijlman, Sander JO17-1
16 Topelen, Tygo JO17-1
1 Franke, Tristan JO17-2
2 Massen, Lars JO17-2
3 Oudman, Annewil JO17-2
4 Boekaar, Abel JO17-2
5 Wijngaarden, Milan van JO17-2
6 Nijmeijer, Bram JO17-2
7 Glas, Marek van der JO17-2
8 Alexander van der Berge JO17-2
9 Jesper Groenendal JO17-2
10 Haima, Tycho JO17-2
11 Stan Holswilder JO17-2
12 Jesse Plagge JO17-2
13 Niehof, Olivier JO17-2
14 Speler JO17-1
15 Speler JO17-1
1 Geuken Smit, Fabio JO17-3
2 Steeg, Arvid van de JO17-3
3 Jonge, Dennis de JO17-3
4 Haar, Julian van der JO17-3
5 Bouman, Keanu JO17-3
6 Dijk, Lotte van JO17-3
7 Nijhuis, Jesse JO17-3
8 Vilder, Tom de JO17-3
9 Erumban, Adish JO17-3
10 Lijster, Isaiah de JO17-3
11 Hugo van Rooijen JO17-3
12 Wijk, Chun van JO17-3
13 Keeper
MO17
Volledige naam Team 20/21
1 Vos, Dolores MO17-1
2 Tuinstra, Lente MO17-1
3 Dok, Carmen van MO17-1
4 Dijkstra, Noa MO17-1
5 Schijf, Cato MO17-1
6 Elting, Mirthe MO17-1
7 Haan, Willemijn de MO17-1
8 Bergen, Bo van MO17-1
9 Bergen, Ines van MO17-1
10 Hemrica, Leona MO17-1
11 Vries, Jade de MO17-1
12 Steeg, Ifra van de MO17-1
13 Eleveld, Myrthe Mae MO17-1
14 Femke Gijsberts MO17-1
JO19
Volledige naam Team 20/21
1 Donderen, Jesse van JO19-1
2 Römgens, Erik JO19-1
3 Baas, Kai JO19-1
4 Pronk, Rune JO19-1
5 Bon, Demar JO19-1
6 Hoppenbrouwers, Ivar JO19-1
7 Sanders, Tim JO19-1
8 Kornelis, Dale JO19-1
9 Bergs, Morris JO19-1
10 Buursma, Meltem JO19-1
11 Macbean, Jamie JO19-1
12 Berends, Jurrian JO19-1
13 Rudolphy, Huub JO19-1
14 Ivar van Apeldoorn JO19-1
15 Boris Bootsma JO19-1
1 Adema, Tim JO19-2
2 Bles, Ties van der JO19-2
3 Carela, Anthony JO19-2
4 Geerdes, Matthijs JO19-2
5 Tienstra, Felix JO19-2
6 Nap, Willem JO19-2
7 Neziri, Ardit JO19-2
8 Bayani, Ali JO19-2
9 Haven, Pier JO19-2
10 Dol, Thomas JO19-2
11 Wit, Tom de JO19-2
12 Driessen, Pim JO19-2
13 Van Wieringen, Tomas JO19-2
14 Martijn Schipper JO19-2
15 Ties Hemsens JO19-2
1 Oei, Robert Yan JO19-3
2 Katen, Robin ten JO19-3
3 Lenthe, Jewanne van JO19-3
4 Meijer, Pepijn JO19-3
5 Mustafa, Daniel JO19-3
6 Mulder, Kevin JO19-3
7 Klein Goldewijk, Sam JO19-3
8 Giesbert, Jesse JO19-3
9 Reilink, Jesse JO19-3
10 Saathof, Titus JO19-3
11 Dijkema, Jasper JO19-3
12 Landskroon, Justin JO19-3
13 Bichri, Youssef JO19-3
14 Sleijfer, Mink JO19-3
1 Cako, Thomas JO19-4
2 Kolvoort, Manno JO19-4
3 Verhagen, Tom JO19-4
4 Zee, Vince van der JO19-4
5 Smeltekop, Willem JO19-4
6 Meulen, Sjoerd van de JO19-4
7 Delnoye, Stef JO19-4
8 Althof, Mats JO19-4
9 In ‘t Veld, Ruben JO19-4
10 Visser Aron JO19-4
11 Delnoye, Wietze JO19-4
12 Schouten, Hugo JO19-4
13 Woudenberg, Danny van JO19-4
14 Waalkens, Thomas JO19-4
15 Dijkema, Huub JO19-4
MO19
Volledige naam Team 20/21
1 Pronk, Minke MO19-1
2 Nieuwland, Emily MO19-1
3 Bronsema, Roos MO19-1
4 Schrama, Maritt MO19-1
5 Kruijer, Semmie MO19-1
6 Teune, Juul MO19-1
7 Visser, Sarah MO19-1
8 Schelvis, Amerins MO19-1
9 Wiggers, Zoë MO19-1
10 Hassert, Sterre MO19-1
11 Bronkema, Kim MO19-1
12 Helmantel, Manon MO19-1
13 Pijl, Eline MO19-1
14 Wardenburg, Maureen MO19-1
15 Moorman, Judith MO19-1
16 Puttman, Lynn MO19-1
17 Agyemang, Amma MO19-1