Week 38 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Zaterdag 19-sep 07:45-13:00 Aart Verhagen/Edith Velthuysen
19-sep 07:45-11:30 Albertine Wilczek/Marjolein Scholtens
19-sep 13:00-18:00 Homme Petersohn/Jason Stuve
19-sep 18:00-sluit Dames 3/Zaterdag 5
Zondag 20-sep 09:00-13:00 Jan Weegenaar
20-sep 09:00-13:00 Astrid van Woudenberg/Annet Rijnberg
20-sep 13:00-17:00 Jan Weegenaar/Hans ten Hoope/Tineke Nijboer
20-sep 17:00-sluit Zondag 1
Week 39 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 21-sep Gesloten
Dinsdag 22-sep 18:30-20:30 Zaterdag 1
22-sep 20:30-sluit Zaterdag 1
Woensdag 23-sep 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 24-sep 18:30-21:00 Zondag 1&2
24-sep 21:00-sluit Zondag 1&2
Vrijdag 25-sep 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 26-sep 07:45-13:00 Annemiek Boiten/ Lisanne Ottelé
26-sep 07:45-11:30 Annet Rijnberg
26-sep 13:00-18:00 Homme Petersohn/Astrid van Woudenberg
26-sep 18:00-sluit Zaterdag 6
Zondag 27-sep 09:00-13:00 Gesloten
27-sep 13:00-17:00 Gesloten
27-sep 17:00-sluit Gesloten
Week 40 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 28-sep Gesloten NVT
Dinsdag 29-sep 18:30-20:30 Zondag 1&2
29-sep 20:30-sluit Zondag 1&2
Woensdag 30-sep 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 01-okt 18:30-21:00 Dames 1/2/3
01-okt 21:00-sluit Dames 1/2/3
Vrijdag 02-okt 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 03-okt 07:45-13:00 Baukje Terpstra/Yteke Hoekstra
03-okt 07:45-11:30 Giny Schuttrups
03-okt 13:00-18:00 Team Danny/Kevin
03-okt 18:00-sluit Dames 1/Zaterdag 4
Zondag 04-okt 09:00-13:00 Jan Weegenaar/Annet Rijnberg/Guzel Akhmetshina
04-okt 13:00-17:00 Jan Weegenaar/Tineke Nijboer/Sandra Veltman
04-okt 17:00-sluit Zondag 1
Week 41 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 05-okt Gesloten NVT
Dinsdag 06-okt 18:30-20:30 Zaterdag 2
06-okt 20:30-sluit Zaterdag 2
Woensdag 07-okt 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 08-okt 18:30-21:00 Zondag 5
08-okt 21:00-sluit Zondag 5
Vrijdag 09-okt 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 10-okt 07:45-13:00 Hilde Keun/Rina Dijkstra
10-okt 07:45-11:30 Astrid van Woudenberg
10-okt 13:00-18:00 Liesbeth Weegenaar/Homme Petersohn
10-okt 18:00-sluit Gesloten
Zondag 11-okt 09:00-13:00 Harrie Wolthuis
11-okt 12:00-17:00 Gesloten
11-okt 17:00-sluit Gesloten
Week 42 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 12-okt Gesloten NVT
Dinsdag 13-okt 18:30-20:30 Zaterdag 1
13-okt 20:30-sluit Zaterdag 1
Woensdag 14-okt 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 15-okt 18:30-21:00 Zondag 3
15-okt 21:00-sluit Zondag 3
Vrijdag 16-okt 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 17-okt 07:45-13:00 Bea Leeftink/Annemiek Boiten
17-10-20 07:45-11:30 Anita Lampe
17-okt 13:00-18:00 Jason Stuve/Homme Petersohn
17-okt 18:00-sluit Gesloten
Zondag 18-okt 10:00-13:00 Gesloten
18-okt 13:00-17:00 Astrid v Woudenberg/Guzel Akhmetshina/Sandra Veltman
18-okt 17:00-sluit Zondag 1
Week 43 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 19-okt Gesloten NVT
Dinsdag 20-okt 18:30-20:30 Dames 1/2/3
20-okt 20:30-sluit Dames 1/2/3
Woensdag 21-okt 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 22-okt 18:30-21:00 Zondag 1&2
22-okt 21:00-sluit Zondag 1&2
Vrijdag 23-okt 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 24-okt 07:45-13:00 Lisanne Ottelé/Edith Velthuysen
24-okt 07:45-11:30 Albertine Wilczek/Astrid van Woudenberg
24-okt 13:00-18:00 Natasja Hoeboer/Rob Seuren
24-okt 18:00-sluit Zaterdag 6
Zondag 25-okt 10:00-13:00 Guzel Akhmetshina/Liesbeth Weegenaar
25-okt 13:00-17:00 Gesloten
Week 44 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 26-okt Gesloten NVT
Dinsdag 27-okt 18:30-20:30 Zaterdag 2
27-okt 20:30-sluit Zaterdag 2
Woensdag 28-okt 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 29-okt 18:30-21:00 Dames 1/2/3
29-okt 21:00-sluit Dames 1/2/3
Vrijdag 30-okt 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 31-okt 07:45-13:00 Yteke Hoekstra/Inge Hartlief
31-okt 07:45-11:30 Aart Verhagen/Corien ter Weeme
31-okt 13:00-18:00 Team Danny/Kevin
31-okt 18:00-sluit Zaterdag 6
Zondag 01-nov 09:00-13:00 Jan Weegenaar/Annet Rijnberg
01-nov 13:00-17:00 Team Jillis/Chris/Jasper
01-nov 17:00-sluit Zondag 1
Week 45 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 02-nov Gesloten NVT
Dinsdag 03-nov 18:30-20:30 Zaterdag 1
03-nov 20:30-sluit Zaterdag 1
Woensdag 04-nov 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 05-nov 18:30-21:00 Zondag 5
05-nov 21:00-sluit Zondag 5
Vrijdag 06-nov 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 07-nov 07:45-13:00 Hilde Keun/Rina Dijkstra
07-nov 07:45-11:30 Baukje Terpstra/Giny Schuttrups
07-nov 13:00-18:00 Bea Leeftink/Homme Petersohn
07-nov 18:00-sluit Gesloten
Zondag 08-nov 10:00-13:00 Harrie Wolthuis
08-nov 11:00-18:00 Gesloten
08-nov 17:00-sluit Gesloten
Week 46 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 09-nov Gesloten NVT
Dinsdag 10-nov 18:30-20:30 Zondag 1&2
10-nov 20:30-sluit Zondag 1&2
Woensdag 11-nov 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 12-nov 18:30-21:00 Zondag 3
12-nov 21:00-sluit Zondag 3
Vrijdag 13-nov 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 14-nov 07:45-13:00 Marjolein Scholtens/Astrid van Woudenberg
14-nov 07:45-11:30 Afhankelijk van het programma
14-nov 13:00-15:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
14-nov 13:00-18:00 Natasja Hoeboer/Homme Petersohn
14-nov 18:00-sluit Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
Zondag 15-nov 08:00-13:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
15-nov 13:00-18:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
15-nov 17:00-sluit Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
Week 47 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 16-nov Gesloten NVT
Dinsdag 17-nov 18:30-20:30 Zaterdag 2
17-nov 20:30-sluit Zaterdag 2
Woensdag 18-nov 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 19-nov 18:30-21:00 Zondag 1&2
19-nov 21:00-sluit Zondag 1&2
Vrijdag 20-nov 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 21-nov 07:45-13:00 Anita Lampe/Edith Velthuysen
21-nov 07:45-11:30 Albertine Wilczek
21-nov 13:00-15:00 Team Danny/Kevin
21-nov 13:00-18:00 Team Danny/Kevin
21-nov 18:00-sluit Zaterdag 6
Zondag 22-nov 09:00-13:00 Jan Weegenaar/Guzel Akhmetshina
22-nov 11:00-15:00 Jan Weegenaar/Tineke Nijboer/Liesbeth Weegenaar
22-nov 13:00-17:00 Jan Weegenaar/Tineke Nijboer/Liesbeth Weegenaar
22-nov 17:00-sluit Zondag 1
Week 48 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 23-nov Gesloten NVT
Dinsdag 24-nov 18:30-20:30 Zaterdag 1
24-nov 20:30-sluit Zaterdag 1
Woensdag 25-nov 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 26-nov 18:30-21:00 Dames 1/2/3
26-nov 21:00-sluit Dames 1/2/3
Vrijdag 27-nov 19:00-sluit 7×7 toernooi. 35+2
Zaterdag 28-nov 07:45-13:00 Yteke Hoekstra/Natasja Hoeboer
28-nov 07:45-11:30 Giny Schuttrups/Corien ter Weeme
28-nov 13:00-18:00 Jan Weegenaar/Jason Stuve
28-nov 18:00-sluit Dames 3
Zondag 29-nov 08:00-13:00 Annet Rijnberg/Astrid van Woudenberg
29-nov 13:00-17:00 Gesloten
29-nov 17:00-sluit Gesloten
Week 49 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 30-nov Gesloten NVT
Dinsdag 01-dec 18:30-20:30 Dames 1/2/3
01-dec 20:30-sluit Dames 1/2/3
Woensdag 02-dec 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 03-dec 18:30-21:00 Zondag 5
03-dec 21:00-sluit Zondag 5
Vrijdag 04-dec 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 05-dec 07:45-13:00 Hilde Keun/Rina Dijkstra
05-dec 07:45-11:30 Lisanne Ottelé/Saskia de Jong
05-dec 13:00-18:00 Bea Leeftink/Homme Petersohn
05-dec 18:00-sluit Gesloten
Zondag 06-dec 09:00-13:00 Jan Weegenaar/Albertine Wilczek/Sandra Veltman
06-dec 13:00-18:00 Jan Weegenaar/Tineke Nijboer/Liesbeth Weegenaar
06-dec 18:00-sluit Zondag 1
Week 50 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 07-dec Gesloten NVT
Dinsdag 08-dec 18:30-20:30 Zaterdag 2
08-dec 20:30-sluit Zaterdag 2
Woensdag 09-dec 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 10-dec 18:30-21:00 Zondag 3
10-dec 21:00-sluit Zondag 3
Vrijdag 11-dec 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 12-dec 07:45-13:00 Marjolein Scholtens/Annemiek Boiten
12-dec 07:45-11:30 Inge Hartlief
12-dec 13:00-18:00 Jason Stuve/Rob Seuren
12-dec 18:00-sluit Gesloten
Zondag 13-dec 10:00-13:00 Guzel Akhmetshina
13-dec 13:00-17:00 Gesloten
13-dec 18:00-sluit Gesloten
Week 51 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 14-dec Gesloten NVT
Dinsdag 15-dec 18:30-20:30 Zaterdag 1
15-dec 20:30-sluit Zaterdag 1
Woensdag 16-dec 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 17-dec 18:30-21:00 Zondag 1&2
17-dec 21:00-sluit Zondag 1&2
Vrijdag 18-dec 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 19-dec 07:45-13:00 Astrid van Woudenberg/Edith Velthuysen
19-dec 07:45-11:30 Afhankelijk van het programma
19-dec 13:00-14:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
19-dec 16:00-sluit Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
19-dec 18:00-sluit Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
Zondag 20-dec 08:00-13:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
20-dec 13:00-17:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
20-dec 17:00-sluit Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
Week 52 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 21-dec Gesloten NVT
Dinsdag 22-dec 18:30-20:30 Gesloten
22-dec 20:30-sluit Gesloten
Woensdag 23-dec 20:30-sluit Gesloten
Donderdag 24-dec 18:30-21:00 Gesloten
24-dec 21:00-sluit Gesloten
Vrijdag 25-dec 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 26-dec 08:00-13:00 Gesloten
26-dec 10:30-13:00 Gesloten
26-dec 13:00-15:30 Gesloten
26-dec 13:00-15:30 Gesloten
26-dec 18:00-sluit Gesloten
Zondag 27-dec 08:00-13:00 Gesloten
27-dec 13:00-16:00 Gesloten
27-dec 17:00-sluit Gesloten
Week 1 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 28-dec Gesloten NVT
Dinsdag 29-dec 18:30-20:30 Gesloten
29-dec 20:30-sluit Gesloten
Woensdag 30-dec 20:30-sluit Gesloten
Donderdag 31-dec 18:30-21:00 Gesloten
31-dec 21:00-sluit Gesloten
Vrijdag 01-jan 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 02-jan 08:00-13:00 Gesloten
02-jan 10:30-13:00 Gesloten
02-jan 13:00-15:30 Gesloten
02-jan 13:00-15:30 Nieuwjaarsreceptie
02-jan 18:00-sluit Nieuwjaarsreceptie
Zondag 03-jan 08:00-13:00 Gesloten
03-jan 13:00-16:00 Gesloten
03-jan 17:00-sluit Gesloten
Week 2 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 04-jan Gesloten NVT
Dinsdag 05-jan 18:30-20:30 Zaterdag 2
05-jan 20:30-sluit Zaterdag 2
Woensdag 06-jan 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 07-jan 18:30-21:00 Zondag 3
07-jan 21:00-sluit Zondag 3
Vrijdag 08-jan 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 09-jan 08:00-13:00 Gesloten
09-jan 10:30-13:00 Gesloten
09-jan 13:00-15:30 Gesloten
09-jan 13:00-15:30 Gesloten
09-jan 18:00-sluit Gesloten
Zondag 10-jan 08:00-13:00 Gesloten
10-jan 13:00-16:00 Gesloten
10-jan 17:00-sluit Gesloten
Week 3 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 11-jan Gesloten NVT
Dinsdag 12-jan 18:30-20:30 Zaterdag 1
12-jan 20:30-sluit Zaterdag 1
Woensdag 13-jan 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 14-jan 18:30-21:00 Zondag 1&2
14-jan 21:00-sluit Zondag 1&2
Vrijdag 15-jan 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 16-jan 07:45-13:00 Hilde Keun/Rina Dijkstra
16-jan 13:00-18:00 Bea Leeftink/Liesbeth Weegenaar
16-jan 18:00-sluit Gesloten
Zondag 17-jan 08:00-13:00 Gesloten
17-jan 13:00-17:00 Jan Weegenaar/Tineke Nijboer
17-jan 17:00-sluit Zondag 1
Week 4 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 18-jan Gesloten NVT
Dinsdag 19-jan 18:30-20:30 Zondag 1&2
19-jan 20:30-sluit Zondag 1&2
Woensdag 20-jan 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 21-jan 18:30-21:00 Dames 1/2/3
21-jan 21:00-sluit Dames 1/2/3
Vrijdag 22-jan 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 23-jan 07:45-13:00 Marjolein Scholtens/Annemiek Boiten
23-jan 13:00-18:00 Jason Stuve/Rob Seuren
23-jan 18:00-sluit Gesloten
Zondag 24-jan 08:00-13:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
24-jan 13:00-17:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
24-jan 17:00-sluit Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
Week 5 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 25-jan Gesloten NVT
Dinsdag 26-jan 18:30-20:30 Zaterdag 2
26-jan 20:30-sluit Zaterdag 2
Woensdag 27-jan 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 28-jan 18:30-21:00 Zondag 5
28-jan 21:00-sluit Zondag 5
Vrijdag 29-jan 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 30-jan 07:45-13:00 Yteke Hoekstra/Saskia de Jong
30-jan 13:00-18:00 Team Danny/Kevin
30-jan 18:00-sluit Gesloten
Zondag 31-jan 09:30-13:00 Gesloten
31-jan 13:00-17:00 Team Jillis/Chris/Jasper
31-jan 17:00-sluit Zondag 1
Week 6 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 01-feb Gesloten NVT
Dinsdag 02-feb 18:30-20:30 Zaterdag 1
02-feb 20:30-sluit Zaterdag 1
Woensdag 03-feb 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 04-feb 18:30-21:00 Zondag 3
04-feb 21:00-sluit Zondag 3
Vrijdag 05-feb 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 06-feb 07:45-13:00 Baukje Terpstra/Inge Hartlief
06-feb 13:00-18:00 Bea Leeftink/Marien van Ravenstein
06-feb 18:00-sluit Gesloten
Zondag 07-feb 09:00-13:00 Annet Rijnberg/Astrid van Woudenberg/Sandra Veltman
07-feb 13:00-15:00 Zondag 2
07-feb 17:00-sluit Gesloten
Week 7 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 08-feb Gesloten NVT
Dinsdag 09-feb 18:30-20:30 Dames 1/2/3
09-feb 20:30-sluit Dames 1/2/3
Woensdag 10-feb 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 11-feb 18:30-21:00 Zondag 1&2
11-feb 21:00-sluit Zondag 1&2
Vrijdag 12-feb 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 13-feb 07:45-13:00 Hilde Keun/Rina Dijkstra
13-feb 13:00-18:00 Albertine Wilczek/Astrid van Woudenberg
13-feb 18:00-sluit Gesloten
Zondag 14-feb 09:00-13:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
14-feb 13:00-17:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
14-feb 17:00-sluit Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
Week 8 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 15-feb Gesloten NVT
Dinsdag 16-feb 18:30-20:30 Zaterdag 2
16-feb 20:30-sluit Zaterdag 2
Woensdag 17-feb 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 18-feb 18:30-21:00 Dames 1/2/3
18-feb 21:00-sluit Dames 1/2/3
Vrijdag 19-feb 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 20-feb 07:45-13:00 Marjolein Scholtens/Annemiek Boiten
20-feb 13:00-18:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
20-feb 13:00-18:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
20-feb 18:00-sluit Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
Zondag 21-feb 08:00-13:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
21-feb 13:00-17:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
21-feb 17:00-sluit Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
Week 9 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 22-feb Gesloten NVT
Dinsdag 23-feb 18:30-20:30 Zaterdag 1
23-feb 20:30-sluit Zaterdag 1
Woensdag 24-feb 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 25-feb 18:30-21:00 Zondag 5
25-feb 21:00-sluit Zondag 5
Vrijdag 26-feb 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 27-feb 07:45-13:00 Edith Velthuysen/Saskia de Jong
27-feb 13:00-18:00 Natasja Hoeboer/Homme Petersohn
27-feb 18:00-sluit Gesloten
Zondag 28-feb 10:00-13:00 Harrie Wolthuis
28-feb 13:00-17:00 Gesloten
28-feb 17:00-sluit Gesloten
Week 10 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 01-mrt Gesloten NVT
Dinsdag 02-mrt 18:30-20:30 Dames 1/2/3
02-mrt 20:30-sluit Dames 1/2/3
Woensdag 03-mrt 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 04-mrt 18:30-21:00 Zondag 3
04-mrt 21:00-sluit Zondag 3
Vrijdag 05-mrt 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 06-mrt 07:45-13:00 Anita Lampe/Lisanne Ottelé
06-mrt 07:45-11:30 Corien ter Weeme
06-mrt 13:00-18:00 Bea Leeftink/Homme Petersohn
06-mrt 18:00-sluit Gesloten
Zondag 07-mrt 09:00-13:00 Jan Weegenaar/Guzel Akhmetshina
07-mrt 13:00-17:00 Jan Weegenaar/Tineke Nijboer
07-mrt 17:00-sluit Gesloten
Week 11 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 08-mrt Gesloten NVT
Dinsdag 09-mrt 18:30-20:30 Zaterdag 2
09-mrt 20:30-sluit Zaterdag 2
Woensdag 10-mrt 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 11-mrt 18:30-21:00 Zondag 1&2
11-mrt 21:00-sluit Zondag 1&2
Vrijdag 12-mrt 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 13-mrt 07:45-13:00 Hilde Keun/Rina Dijkstra
13-mrt 07:45-11:30 Yteke Hoekstra/Giny Schuttrups
13-mrt 13:00-18:00 Team Danny/Kevin
13-mrt 18:00-sluit Zaterdag 6/Zaterdag 4
Zondag 14-mrt 09:00-13:00 Annet Rijnberg/Astrid van Woudenberg
14-mrt 13:00-17:00 Gesloten
14-mrt 17:00-sluit Gesloten
Week 12 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 15-mrt Gesloten NVT
Dinsdag 16-mrt 18:30-20:30 Zaterdag 1
16-mrt 20:30-sluit Zaterdag 1
Woensdag 17-mrt 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 18-mrt 18:30-21:00 Dames 1/2/3
18-mrt 21:00-sluit Dames 1/2/3
Vrijdag 19-mrt 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 20-mrt 07:45-13:00 Marjolein Scholtens/Annemiek Boiten
20-mrt 07:45-11:30 Inge Hartlief/Natasja Hoeboer
20-mrt 13:00-18:00 Jason Stuve/Liesbeth Weegenaar
20-mrt 18:00-sluit Gesloten
Zondag 21-mrt 08:00-13:00 Liesbeth Weegenaar/Giny Schuttrups/Sandra Veltman
21-mrt 13:00-17:00 Team Jillis/Chris/Jasper
21-mrt 17:00-sluit Zondag 1
Week 13 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 22-mrt Gesloten NVT
Dinsdag 23-mrt 18:30-20:30 Dames 1/2/3
23-mrt 20:30-sluit Dames 1/2/3
Woensdag 24-mrt 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 25-mrt 18:30-21:00 Zondag 5
25-mrt 21:00-sluit Zondag 5
Vrijdag 26-mrt 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 27-mrt 07:45-13:00 Lisanne Ottelé/Edith Velthuysen
27-mrt 07:45-11:30 Saskia de Jong/Albertine Wilczek
27-mrt 13:00-18:00 Bea Leeftink/Homme Petersohn
27-mrt 18:00-sluit Dames 3/Zaterdag 4
Zondag 28-mrt 11:00-15:00 Harrie Wolthuis
28-mrt 13:00-17:00 Gesloten
28-mrt 17:00-sluit Gesloten
Week 14 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 29-mrt Gesloten NVT
Dinsdag 30-mrt 18:30-20:30 Zaterdag 2
30-mrt 20:30-sluit Zaterdag 2
Woensdag 31-mrt 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 01-apr 18:30-21:00 Zondag 3
01-apr 21:00-sluit Zondag 3
Vrijdag 02-apr 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 03-apr 07:45-13:00 Baukje Terpstra/Astrid van Woudenberg
03-apr 13:00-14:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
03-apr 13:00-18:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
03-apr 18:00-sluit Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
Zondag 04-apr 08:00-13:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
04-apr 13:00-17:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
04-apr 17:00-sluit Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
Week 15 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 05-apr Gesloten NVT
Dinsdag 06-apr 18:30-20:30 Zaterdag 1
06-apr 20:30-sluit Zaterdag 1
Woensdag 07-apr 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 08-apr 18:30-21:00 Zondag 1&2
08-apr 21:00-sluit Zondag 1&2
Vrijdag 09-apr 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 10-apr 07:45-13:00 Hilde Keun/Rina Dijkstra
10-apr 07:45-11:30 Giny Schuttrups/Corien ter Weeme
10-apr 13:00-18:00 Natasja Hoeboer/Rob Seuren
10-apr 18:00-sluit Gesloten
Zondag 11-apr 08:00-13:00 Jan Weegenaar/Annet Rijnberg/Astrid van Woudenberg
11-apr 13:00-17:00 Jan Weegenaar/Tineke Nijboer
11-apr 17:00-sluit Zondag 1
Week 16 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 12-apr Gesloten NVT
Dinsdag 13-apr 18:30-20:30 Zondag 1&2
13-apr 20:30-sluit Zondag 1&2
Woensdag 14-apr 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 15-apr 18:30-21:00 Dames 1/2/3
15-apr 21:00-sluit Dames 1/2/3
Vrijdag 16-apr 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 17-apr 07:45-13:00 Anita Lampe/Annemiek Boiten
17-apr 07:45-11:30 Yteke Hoekstra
17-apr 13:00-18:00 Team Danny/Kevin
17-apr 18:00-sluit Dames 1/Zaterdag 4
Zondag 18-apr 08:00-13:00 Guzel Akhmetshina
18-apr 13:00-17:00 Gesloten
18-apr 17:00-sluit Gesloten
Week 17 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 19-apr Gesloten NVT
Dinsdag 20-apr 18:30-20:30 Zaterdag 2
20-apr 20:30-sluit Zaterdag 2
Woensdag 21-apr 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 22-apr 18:30-21:00 Zondag 5
22-apr 21:00-sluit Zondag 5
Vrijdag 23-apr 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 24-apr 07:45-13:00 Edith Velthuysen/Natasja Hoeboer
24-apr 07:45-11:30 Inge HartliefAstrid van Woudenberg
24-apr 13:00-18:00 Bea Leeftink/Homme Petersohn
24-apr 18:00-sluit Gesloten
Zondag 25-apr 10:00-13:00 Astrid van Woudenberg/Albertine Wilczek/Sandra Veltman
25-apr 13:00-17:00 Team Jillis/Chris/Jasper
25-apr 17:00-sluit Zondag 1
Week 18 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 26-apr Gesloten NVT
Dinsdag 27-apr 18:30-20:30 Zaterdag 1
27-apr 20:30-sluit Zaterdag 1
Woensdag 28-apr 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 29-apr 18:30-21:00 Zondag 3
29-apr 21:00-sluit Zondag 3
Vrijdag 30-apr 19:00-sluit Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
Zaterdag 01-mei 08:00-13:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
01-mei 07:45-11:30 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
01-mei 13:00-14:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
01-mei 13:00-18:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
01-mei 18:00-sluit Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
Zondag 02-mei 08:00-13:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
02-mei 11:00-17:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
02-mei 17:00-sluit Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
Week 19 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 03-mei Gesloten NVT
Dinsdag 04-mei 18:30-20:30 Dames 1/2/3
04-mei 20:30-sluit Dames 1/2/3
Woensdag 05-mei 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 06-mei 18:30-21:00 Zondag 1&2
06-mei 21:00-sluit Zondag 1&2
Vrijdag 07-mei 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 08-mei 07:45-13:00 Hilde Keun/Rina Dijkstra
08-mei 13:00-18:00 Jason Stuve/Giny Schuttrups
08-mei 18:00-sluit Gesloten
Zondag 09-mei 08:00-13:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
09-mei 13:00-17:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
09-mei 17:00-sluit Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
Week 20 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 10-mei Gesloten NVT
Dinsdag 11-mei 18:30-20:30 Zaterdag 2
11-mei 20:30-sluit Zaterdag 2
Woensdag 12-mei 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 13-mei 18:30-21:00 Dames 1/2/3
13-mei 21:00-sluit Dames 1/2/3
Vrijdag 14-mei 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 15-mei 07:45-13:00 Marjolein Scholtens/Astrid van Woudenberg
15-mei 07:45-11:30 Anita Lampe/Albertine Wilczek
15-mei 13:00-18:00 Team Danny/Kevin
15-mei 18:00-sluit Dames 3/Zaterdag 1
Zondag 16-mei 09:00-13:00 Jan Weegenaar/Annet Rijnberg
16-mei 13:00-17:00 Jan Weegenaar/Tineke Nijboer
16-mei 17:00-sluit Zondag 1
Week 21 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 17-mei Gesloten NVT
Dinsdag 18-mei 18:30-20:30 Zaterdag 1
18-mei 20:30-sluit Zaterdag 1
Woensdag 19-mei 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 20-mei 18:30-21:00 Zondag 5
20-mei 21:00-sluit Zondag 5
Vrijdag 21-mei 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 22-mei 07:45-13:00 Lisanne Ottelé/Edith Velthuysen
22-mei 13:00-15:30 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
22-mei 13:00-18:00 Reserve: Natasja Hoeboer
22-mei 18:00-sluit Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
Zondag 23-mei 08:00-13:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
23-mei 13:00-17:00 Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
23-mei 17:00-sluit Nog geen programma bekend/Inhaal Beker
Week 22 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 24-mei Gesloten NVT
Dinsdag 25-mei 18:30-20:30 Zondag 1&2
25-mei 20:30-sluit Zondag 1&2
Woensdag 26-mei 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 27-mei 18:30-21:00 Zondag 3
27-mei 21:00-sluit Zondag 3
Vrijdag 28-mei 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 29-mei 07:45-13:00 Lisanne Otterlé/Inge Hartlief
29-mei 07:45-11:30 Corien ter Weeme
29-mei 13:00-18:00 Bea Leeftink/Homme Petersohn
29-mei 18:00-sluit Gesloten
Zondag 30-mei 08:00-15:00 Jan Weegenaar/Harrie Wolthuis/Sandra Veltman
30-mei 15:00-17:00 Gesloten
30-mei 17:00-sluit Gesloten
Week 23 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 31-mei Gesloten NVT
Dinsdag 01-jun 18:30-20:30 Zaterdag 2
01-jun 20:30-sluit Zaterdag 2
Woensdag 02-jun 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 03-jun 18:30-21:00 Zondag 1&2
03-jun 21:00-sluit Zondag 1&2
Vrijdag 04-jun 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 05-jun 07:45-13:00 Hilde Keun/Rina Dijkstra
05-jun 07:45-11:30
05-jun 13:00-15:00
05-jun 13:00-18:00 Jason Stuve/Rob Seuren
05-jun 18:00-sluit
Zondag 06-jun 08:00-13:00 Nog nader in te vullen
06-jun 13:00-17:00 Nog nader in te vullen
06-jun 17:00-sluit
Week 24 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 07-jun Gesloten NVT
Dinsdag 08-jun 18:30-20:30 Zaterdag 1
08-jun 20:30-sluit Zaterdag 1
Woensdag 09-jun 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 10-jun 18:30-21:00 Dames 1/2/3
10-jun 21:00-sluit Dames 1/2/3
Vrijdag 11-jun 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 12-jun 07:45-13:00 Marjolein Scholtens/Annemiek Boiten
12-jun 13:00-18:00 Bea Leeftink/Homme Petersohn
12-jun 18:00-sluit
Zondag 13-jun 08:00-13:00 Nog nader in te vullen
13-jun 13:00-17:00 Nog nader in te vullen
13-jun 17:00-sluit
Week 25 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 14-jun Gesloten NVT
Dinsdag 15-jun 18:30-20:30 Dames 1/2/3
15-jun 20:30-sluit Dames 1/2/3
Woensdag 16-jun 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 17-jun 18:30-21:00 Zondag 5
17-jun 21:00-sluit Zondag 5
Vrijdag 18-jun 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 19-jun 07:45-13:00 Edith Velthuysen/Natasja Hoeboer
19-jun 13:00-15:00
19-jun 13:00-18:00 Team Danny/Kevin
19-jun 18:00-sluit
Zondag 20-jun 08:00-13:00 Nog nader in te vullen
20-jun 13:00-17:00 Nog nader in te vullen
20-jun 17:00-sluit
Week 26 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 21-jun Gesloten NVT
Dinsdag 22-jun 18:30-20:30 Zaterdag 2
22-jun 20:30-sluit Zaterdag 2
Woensdag 23-jun 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 24-jun 18:30-21:00 Zondag 3
24-jun 21:00-sluit Zondag 3
Vrijdag 25-jun 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 26-jun 08:00-13:00
26-jun 10:30-13:00
26-jun 13:00-15:30
26-jun 13:00-18:00
26-jun 18:00-sluit
Zondag 27-jun 08:00-13:00
27-jun 11:00-17:00
27-jun 17:00-sluit